Konsultacje z Boskim RydVanem


Ponieważ mamy za sobą wiele całościowych realizacji, setki montaży i serwisów, dlatego chcemy się dzielić swoim doświadczeniem nie tylko w formie comiesięcznych Warsztatów Budowy CamperVana, ale również za pośrednictwem konsultacji 1:1 (na żywo lub online).

Sam wybierasz z kim chcesz rozmawiać, o czym i jak długo. Zapraszamy!

Damian Cebula
Specjalista od aspektów prawnych związanych z przerejestrowaniem pojazdu, doradzi także w zakupach sprzętu kamperowego oraz budżetu. Pomoże Ci aby wszystko zaczęło spinać się do kupy. Doradzi jaką bazę wybrać, jakie okna kupić, jak najlepiej je zamontować. Na co dzień zajmuje się również instalacją wodną w kamperze i tapicerowaniem a także izolacją termiczną.

Lesław Grych
z wykształcenia elektryk – elektronik. Z pasją łączy kabelki w kamperze tak by wszystko działało jak należy. Doradzi Ci jak zrobić poprawnie instalację elektryczną i fotowoltaiczną, bazując na Twoich potrzebach a także pomoże wykonać bilans energetyczny. Dobierzecie razem sprzęt tak by Twoja elektrownia była jedną przemyślaną całością. Na co dzień zajmuje się również instalacją ogrzewania, tapicerowaniem, oraz elementami stolarki.

Piotr Wołkowski
Odpowiedzialny jest za część stolarską w kamperze. Porozmawiasz z nim o wykończeniu ścian i sufitów, meblach, łazience, kuchni i wielu innych aspektach stolarskich. Doradzi jakie materiały wybrać, gdzie kupić i czym pomalować. Powie również jak przykleić laminaty typu hpl, łazienkowe i inne. Zna świetnie zastosowanie różnego rodzaju klejów. Na co dzień oprócz prac stolarskich wykonuje również instalacje ogrzewania, wodne i gazowe oraz izolację termiczną.

Jeśli jesteś zainteresowany/a konsultacją wypełnij poniższy formularz i oddzwonimy do Ciebie.

Sprawdź nasze opinie w Google

Nikodem Żytliński
Nikodem Żytliński
2023-01-22
Zweryfikowana
Bardzo polecam warsztaty z budowy campervana. Jeśli chcecie zacząć budowę swojego campervana to takie warsztaty są obowiązkowe, pozwolą zaoszczędzić sporo pieniędzy oraz uniknięcie zrobienie istotnych błędów konstrukcyjnych, które będą was kosztowały dużo pieniędzy. Chłopaki mają dużą wiedzę, wszytko co robią jest sprawdzone i przemyślane. Atmosfera w czasie warsztatów 5+.
Michal Koprowski
Michal Koprowski
2022-11-22
Zweryfikowana
Bardzo polecam. Byłem w awaryjnej sytuacji tydzień przed kilkumiesięcznym wyjazdem w tripa zagranicę. Chłopaki Bardzo mi pomogli do tego sympatyczna ekipa. Mam nadzieję że jak wrócę to zalapie się na jakieś warsztaty. Pozdrawiam 🙂
Jasio Wodnik
Jasio Wodnik
2022-11-15
Zweryfikowana
Brałem udział w Warsztatach Budowy Campervana. Pełne zadowolenie. Trzech chłopaków prowadzących wszyscy kompetentni poinformowani i zmotywowani a do tego sympatyczni. Warsztaty bardzo informatywne, Wiele się można dowiedzieć i nauczyć zarówno w praktyce jak i teorii. Pozdrowienia i wielkie dzięki!
Łukasz Popko
Łukasz Popko
2022-10-28
Zweryfikowana
Zdecydowanie polecam :). Panowie niedawno montowali ogrzewanie postojowe, w moim samodzielnie przerobionym busiku. Załatwili nowiutki sprzęt w niezłej cenie, dobrali odpowiednią moc, profesjonalnie zamontowali, wszystko elegancko na gwarancji, a w razie problemów można spokojnie podjechać aby zerknęli co i jak 🙂 Dodatkowo doradzali w innych kwestiach związanych z budową kampervana.
Piotr Cebula
Piotr Cebula
2022-10-04
Zweryfikowana
Rafał Garus
Rafał Garus
2022-10-01
Zweryfikowana
Miałem przyjemność brać udział w warsztatach organizowanych przez chłopaków z Boskiego RydVana i przyznam szczerze że z dzięki Nim rozwiałem wszystkie swoje wątpliwości i niejasności. Przed warsztatami moja pewność i umiejętności uważam, że wynosiły 4/10 , po.. mocne 9/10, więc jeżeli ktoś nie jest do końca pewien lub się zastanawia to warsztaty na pewno rozwiążą tą kwestię. POLECAM
Daniel Łągiewka
Daniel Łągiewka
2022-09-29
Zweryfikowana
Masz w planach budowę kampera i chcesz to zrobić profesjonalnie - skorzystaj z warsztatów budowy kampera w firmie Boski Rydvan. Warsztaty znakomicie przygotowane pod kątem teoretycznym jak i praktycznym. Ekipa Boskiego Rydvana to profesjonaliści z każdej dziedziny potrzebnej do budowy kampera. Dwa dni warsztatów zleciały jak tydzień dobrych wakacji. Polecam
Marcin Bieganski
Marcin Bieganski
2022-08-30
Zweryfikowana
Przerejestrowanie dostawczaka na osobowy ogarnęli w jeden dzień. Mają szeroką wiedzę na temat budowy kampervanów.
Sara Jazgar
Sara Jazgar
2022-08-07
Zweryfikowana
Top notch service! Boski RydVan communicated with us very well and kept up updated. They accommodated our needs on a very short deadline and were flexible on custom work. Made sure we understood what was installed, also helped with additional questions afterwards. Very client focused company, we were glad to find them in Krakow, fully recommended!!